Inne

W 2009 roku BMW AutoKlub Polska zorganizowało wyjazd oraz zlot „Pyrlandia”. Podczas tego wydarzenia odbyła się zbiórka na rzecz Domu Dziecka w Jastrowie. Wychowankami tego domu są dzieci od wieku kilku lat to pełnoletności. Potrzeby placówki są nadal nieograniczone, a co za tym idzie konieczna jest pomoc niezależnie od jej formy. Klub jest bardzo dumny, że w ten sposób mógł wspomóc działalność ośrodka. Więcej o organizacji i efektach tej akcji możecie poczytać na naszym forum

Ważnym momentem było również przygotowanie wydarzenia, na które pomysł narodził się po odwiedzeniu strony internetowej fundacji „Mam marzenie”. Na liście marzycieli znajdował się 14-letni Igor z Kalisza, który jako jedyny pragnął odwiedzić muzeum BMW. Fakt, że BMW AutoKlub Polska od dłuższego czasu planowało zorganizowanie takiego wydarzenia sprawił, że postanowiono spełnić marzenie chłopaka. Z tym młodym gościem jest nam po drodze!

Wierzymy, że z czasem pojawi się możliwość realizacji jeszcze większej ilości akcji charytatywnych, a w raz z rozwojem klubu będą one coraz bardziej popularne wśród społeczności miłośników BMW.