Zakup nowego samochodu wprost od dealera BMW niesie za sobą wiele korzyści. Teraz to nie tylko radość z posiadania nowego samochodu, możliwości skonfigurowania jego wyposażenia czy pewność podczas jazdy, ale również atrakcyjne formy finansowania. Dzięki komfortowym i korzystnym dla klienta ratom leasingowym wielu przedsiębiorców stać na zakup nowego samochodu. A zatem czym jest leasing i dlaczego warto zdecydować się na tą właśnie formę finansowania zakupu nowego pojazdu marki BMW? O tym w dalszej części artykułu!

Co to jest leasing?

Leasing jest dogodną dla przedsiębiorców formą finansowania nabycia pojazdu. W leasing można wziąć zarówno pojazdy nowe, jak i używane. W przypadku tych drugich graniczny jest wiek sięgający 10 lat. Jeśli auto więcej niż dekadę porusza się po naszych drogach to nie będziemy już mieli możliwości nabycia go przy użyciu leasingu. Leasing ma wiele zalet, a do głównych z nich należy łatwość w dostępie do oferowanych samochodów, niskie oprocentowanie rat leasingowych, duży wybór dostępnych pojazdów, mały wydatek w stosunku do zakupu gotówkowego i znacznie uproszczone procedury względem zakupu pojazdu na raty oraz możliwość wykupienia auta po okresie leasingu po znacznie niższej cenie niż rynkowa.
Rozwiązanie to ma kilka wad, jednak nie są one zbyt uciążliwe dla kierowcy. Obowiązkiem przedsiębiorcy jest serwisowanie zakupionego pojazdu, najczęściej w ASO. Zakazane jest również wprowadzanie jakichkolwiek modyfikacji, które mogłyby spowodować utratę gwarancji.

Dlaczego warto skorzystać z BMW leasing?

Dzięki ofercie BMW leasing możemy nabyć praktycznie każdy model z szerokiej oferty marki BMW. Dla wielu kolejną zaletą będzie fakt, że po zakończeniu leasingu możemy wykupić samochód na bardzo korzystnych warunkach. Charakterystyczne dla leasingu oferowanego przez BMW jest również fakt, iż wszystkie formalności są uproszczone do minimum, a ich przygotowanie zawsze jest po stronie dealera. Klient, który podpisze kilka podstawowych dokumentów może odebrać swój samochód i wyjechać nim z salonu. Ponadto, opłata wstępna oraz miesięczna rata leasingowa mogą zostać potraktowane jako koszty uzyskania przychodu, co sprawia, że leasing staje się jeszcze bardziej atrakcyjny finansowo.

leasing BMW

BMW leasing – przykładowe oferty

Leasing oferowany przez BMW to BMW COMFORT LEASE, która wcześniej zarezerwowana była tylko i wyłącznie dla przedsiębiorstw. Obecnie, skorzystać może z niej każdy, kto, zdaniem producenta, ceni sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo.

Warunki leasingu oferowanego przez dealera BMW Rzeszów:

  • Wkład własny: 0 – 35%
  • Okres finansowania: 24 – 60 miesięcy (leasing operacyjny)
  • Okres finansowania: 6 – 60 miesięcy (leasing finansowy)
  • Oprocentowanie: zmienne
  • Wartość końcowa zależna od okresu i opcji finansowania: 0,5% – 40%.

Leasing jest obecnie jedną z najbardziej atrakcyjnych, a co za tym idzie – również najchętniej wybieranych form finansowania zakupu pojazdu na rynku. Zapraszamy do skorzystania z usług dealera BMW w Świlczy koło Rzeszowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *